sobota, 5 lipca 2014

Master Chef 4 Dogs i mała przerwa!

Kochani, mam w tym momencie nawał pracy. W międzyczasie zakończyłam ostatnią sesję na licencjacie, oddałam pracę licencjacką, wzięłam udział w II edycji Master Chef 4 Dogs i rozpoczęłam pracę. Nawet nie zauważyłam, że 30 czerwca mój blog miał swój pierwszy ROCZEK! :) Dziękuję Wam wszystkim za obecność tutaj, ciepłe słowa i wsparcie. Niestety pewnie przez wakacje nie będę miała możliwości gotowania tak ,,dla siebie", za to od października szykuje się współpraca z... hodowcą ślimaków, tak tak, dobrze widzicie. :) Sponsor MC4D, firma Snail Garden była zachwycona sałatką z marynowanych ślimaków i zostałam zaproszona do współpracy już w czerwcu, jednak z powodu braku czasu współpraca została przełożona na październik. Zapraszam Was do galerii zdjęć z Master Chef 4 Dogs, gdzie miałam przyjemność i zaszczyt gotować z takimi autorytetami kulinarymi i uczestnikami programów Master Chef, Top Chef i Hell's Kitchen jak Darek Kuźniak, Malika Szyc-Juchnowicz, Liliana Filipiak, Kasia Rajkiewicz, Marcin Kaczmarek-Pielin, Adam Kowalewski, Jakub Micianiec, Patryk Dziamski, Ania Niedziałkowska, Dawid Wysocki, Roman Kosmalski, Andżelika Piechowiak. Było cudownie! Trzymajcie się! :)


6 komentarzy:

 1. zaglądaj tutaj do nas trochę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawa musiała być świetna. Sama właśnie kończyłam licencjat, więc wiem ile to pracy i wysiłku. Gratuluję rocznicy bloga, oby doczekał jeszcze wielu takich rocznic.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego z okazji pierwszych urodzin! Życzę dalszych sukcesów i zazdroszczę warsztatów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję :) widzę, że sporo się dzieje, ja czerwiec miałam taki mega szalony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne foty :) gratuluję i zazdroszczę :)

  na pewno nawiązałaś mnóstwo świetnych znajomości :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo się u Ciebie dzieje- kiedy obrona pracy? Będziemy trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze - są dla mnie formą kontaktu z Wami i motywacją do dalszej pracy. :) Jeśli zrobiłeś/aś jakąś potrawę korzystając z przepisu umieszczonego na blogu wyślij jej zdjęcie na natnij@interia.pl - zdjęcie trafi do galerii na fanpage'u bloga na facebooku.