WSPÓŁPRACA

Bardzo chętnie podejmę współpracę z producentami przypraw, artykułów spożywczych, urządzeń i przyborów kuchennych oraz drobnego AGD, przeprowadzę konkursy sponsorowane.

Każda opinia jest wynikiem osobistego testowania produktów.

Nazwy produktów użyte we wpisach zostają w nich bezterminowo, także otrzymują Państwo ode mnie wpis na zawsze. Po zakończeniu współpracy wpisy powstałe podczas jej trwania zostają na blogu, nie są przeze mnie kasowane.


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu są mojego autorstwa, jakiekolwiek ich kopiowanie bez mojej zgody jest złamaniem prawa (USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Teksty oraz zdjęcia innych autorów/z innych stron są przeze mnie podpisywane. Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcie lub przepis - poinformuj mnie o tym oraz umieść oryginalny link.PARTNERZY BLOGA :

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą odsyłam do zakładki KONTAKT.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze - są dla mnie formą kontaktu z Wami i motywacją do dalszej pracy. :) Jeśli zrobiłeś/aś jakąś potrawę korzystając z przepisu umieszczonego na blogu wyślij jej zdjęcie na natnij@interia.pl - zdjęcie trafi do galerii na fanpage'u bloga na facebooku.